• Табір Шоколад

  Дитячий оздоровчий табір "Шоколад" розташований в мальовничому куточку Святогір'я.

 • Корпуси

  На території розташовані 8 упорядкованих одноповерхових корпусів. У кожному корпусі є туалет, душова і раковини для вмивання. Завжди є гаряча вода.

 • Кімнати

  У кожній кімнаті проживають 8 або 10 дітей. Кімнати обставлені двоярусними ліжками, місткими шафами, є дзеркала.

 • Їдальня

  Харчування дітей 6-ти разове з обов'язковим щоденним вживанням соків, фруктів і овочів.

 • Відпочинок

  У таборі відпочивають діти з різних міст України.

 • Заходи

  Різноманітні заходи, спортивні змагання, неповторні природно-кліматичні умови місцевості сприяють не тільки оздоровленню дітей, а й розвитку особистісних якостей.

 • Спорт

  Посеред хвойного лісу затишно розташувалися вісім дитячих корпусів, їдальня, літня естрада, басейн і спортивні майданчики.

 • Друзі

  Діти набувають нових друзів, з якими із задоволенням зустрічаються в таборі через рік.

Про нас

Що таке гарний дитячий відпочинок?

Це захоплення, сміх, веселощі! Це нові друзі, нові емоції, нові відкриття!

Яким він повинен бути хороший відпочинок? Відпочинок повинен відрізнятися від буднів. Заняття в школі, домашні справи, гуртки, секції - день у день одне і те ж. Це вимотує. Щоб відпочити, необхідна кардинальна зміна способу життя.

Канікули повинні стати для дітей найкращою часом, часом відкриттів. Дітям подобається знайомитися з новими людьми, бувати в нових місцях, здобувати нові враження. Дитячий табір - місце, де збуваються мрії вашої дитини. Люблячі батьки добре розуміють це.

В який табір відправити дитину?

Дитячі табори сильно відрізняються один від одного. Зберігаються місця, де дитячий відпочинок організований, як в радянському минулому. Працюють за старими відкатали програмами: діти ходять в гуртки за інтересами, святкують День Нептуна, грають в хованки, організовуються вечірні вистави типу КВН, дискотеки з «кращими Ді-джеями» і цим все обмежується. Студенти-практиканти насилу справляються з управлінням великою кількістю дітей. Але, на щастя, така організація дозвілля відходить у минуле.

У 90-х роках з'явилися табору, мають спрямованість: мовну, спортивну, психологічну, економічну, екологічну ... У таких таборах дозвілля дітей спрямований на вивчення нових дисциплін. Робиться все це невимушено. Діти вчаться в процесі гри. Часто саме в таких профільних таборах діти визначаються з майбутньою професією. Процес навчання починає приносити задоволення. Щовечора проходять вистави, в яких беруть участь діти.

В сучасні табори це табору з комбінованими програмами. Активний відпочинок плюс розвиваюча програма, плюс програма культурного дозвілля. В такому місці вашій дитині не доведеться нудьгувати. Кожна хвилинка життя в таборі буде насиченою і такою, що запам'ятовується. Активні ігри на свіжому повітрі, рольові ігри, навчання новим танцям і пісням, конкурси, спортивні змагання, походи, сплави. Дитячі психологи-вихователі проводять спеціальні ігрові тренінги, які дозволяють дітям розвинути комунікативні здібності та лідерські якості.

Якщо ви вперше додаєте відпочивати дитини, то до вибору табору потрібно підійти особливо серйозно. Яким буде його перший досвід перебування в літньому таборі, з тим і буде асоціюватися відпочинок. Чим цікавіше в таборі буде програма, ніж вона більш насиченим, тим більше вірогідності, що дитина повернеться щасливий і задоволений.

Hosting CityHost